Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Úvod » BETTER HOMES vonné svíčky

Vonné svíčky BETTER HOMES

 

Dobře zvolená vonná svíčka je přesně to, co dotvoří atmosféru vašeho domova k dokonalosti. Vůně působí na naše smysly a vyvolávají příjemné pocity. Prostřednictvím vůní si naše podvědomí zapamatuje hezká místa, chutná jídla a nezapomenutelné zážitky.Vykouzlete si doma nebo v zaměstnání nezaměnitelnou atmosféru s luxusními svíčkami ve skle BETTER HOMES a nechte se unášet jejich opojnou vůní během celého roku. Vonná svíčka BETTER HOMES ve skleněné dóze s víčkem se stane i krásným dárkem pro vaše nejbližší.

Výroba svíček BETTER HOMES

 

Výrobcem vonných svíček BETTER HOMES je americká společnost Candle- lite, která se zabývá výrobou vonných svíček již od roku 1840.  Za tu dobu získala spoustu technických a praktických odborných znalostí v oblasti výroby svíček. Svíčky jsou precizně vyvíjeny a vyráběny v USA ze surovin nejvyšší kvality. Skleněné nádobky na svíčky procházejí přísným testováním kvality, aby byla zajištěna bezpečnost a spolehlivost vybraného skla. Aby byla pro spotřebitele zajištěna bezpečnost všech svíček, provádí společnost candle- lite testování hoření u každé výrobní série. Candle- lite používá unikátní složení vosku a přísně testuje vyblednutí a stabilitu vnitřní barvy tak, aby se udržela konzistence a zachovala maximální trvanlivost svíček.