Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Doprava a platba

Doprava a platba

 

 

ikona doprava    Doprava

  

Stručný ceník dopravy a plateb

tabulka doprava

 

 

Detaily dopravy

Česká pošta logo

Česká pošta

V Čechách již tradiční doručovací služba se těší oblibě u mnoha zákazníků. Historie podniku sahá až do období první republiky a má tak v naší zemi dlouhou tradici. Její rozsáhlá síť pošt je výhodou z důvodu možnosti uložení zásilky velmi blízko zákazníkům, kteří si ji mohou pohodlně vyzvednout dle svých časových možností.

 

Balík do ruky

Asi nejvíce využívaná doručovací metoda České pošty umožňuje doručení balíku na zvolenou adresu. Součástí doručování může být avizování formou SMS nebo e-mailu. Pohyb balíku lze sledovat na portálu České pošty Track & trace po zadání čísla zásilky, které od nás obdržíte v oznamovacím e-mailu. V den podání je rovněž možné do půlnoci změnit parametry doručování v internetovém formuláři pošty. Pokud nebudete při doručování balíku doma, zanechá vám doručovatel oznámení a zásilka bude uložena na spádové poště, kde si ji můžete do 7 dnů vyzvednout. Pokud z nějakého důvodu vyzvednutí nestíháte, ani to není problém, na stránkách české pošty je možné prodloužit uložení zásilky až na 15 dní odesláním formuláře pro prodloužení úložní doby.

Balík na poštu

Chcete si svůj balík vyzvednout dle vašich časových možností? Služba balík na poštu zajistí odeslání zásilky na vámi zvolenou poštu ve vašem sousedství a vy si ji pak vyzvednete až budete moci. My vám dáme vědět až balík odešleme a pošta vás vyrozumí SMS zprávou až dorazí na vaši poštu.  Vy si pak zásilku budete moci vyzvednout, stačí vám k tomu doklad totožnosti a číslo zásilky, které vám přijde SMSkou nebo vaše telefonní číslo. Balík je možné, stejně jako balík do ruky, sledovat pomocí služby Track & trace nebo si prodloužit dobu uložení pomocí online formuláře.

 

logo GLS

 

 

 


Přepravní společnost GLS


Kurýrní firma GLS byla založena v roce 1999 a působí kromě České republiky (zde od roku 2005) i v dalších evropských zemích. V Česku disponuje 17 depy a centrálním překladištěm, které funguje i v rámci mezinárodní přepravy. Zásilky přepravuje s vysokým standardem a velmi nízkou mírou poškození.

 

 Balík GLS

Tato služba umožňuje doručení zásilky na Vámi zvolenou adresu. Doručení probíhá obvykle do druhého pracovního dne od předání zásilky dopravci. O termínu doručení je adresát informován formou e-mailu a SMS zprávy. Průběh přepravy je možné sledovat na webových stránkách přepravce po zadání čísla zásilky, které Vám bude zasláno v informačním e-mailu z našeho obchodu.

 

 

logo zasilkovna

Doprava do výdejního místa Zásilkovny

Zásilkovna je síť výdejních míst umožňující vyzvednutí zásilky blízko vašeho bydliště či zaměstnání v čase, který si zvolíte dle vašich možností. Prostřednictvím tohoto způsobu dopravy lze doručovat zásilky z našeho e-shopu do hmotnosti 5kg. V případě, že by zásilka přesáhla tuto možnost, budeme vás kontaktovat pro případnou změnu způsobu dopravy. K dopravě do zásilkovny nenabízíme možnost platby dobírkou, ale lze platit převodem na účet nebo platební kartou.
Po předání balíku přepravci vám bude zaslán e-mail s trasovacím číslem. Po jeho zadání na stránkách zásilkovny, je možné sledovat pohyb zásilky. Po doručení na cílové výdejní místo vám od zásilkovny přijde sms a email s kódem pro vyzvednutí balíku. Máte 7 dní kdy si můžete zásilku pohodlně vyzvednout.

 

Platba   Platba

 

Bankovní převod - ZDARMA

 

č. účtu Air Bank: 1519282010/3030

v.s.: číslo objednávky

 

U tohoto způsobu platby je třeba počítat s prodloužením doby dodání. Zásilku odesíláme po připsání částky na náš účet. Pokud chcete urychlit expedici objednávky, zašlete nám potvrzení o provedené platbě na e-mail info@lublanca.cz.

Platbu převodem na účet prosím proveďte do pěti pracovních dnů, v opačném případě si vyhrazujeme právo objednávku stornovat.

Tento způsob platby je možné kombinovat se všemi způsoby dopravy

 

Platba kartou a online bankovními převody prostřednictvím platební brány The Pay 
- ZDARMA

Online platba objednávky platební kartou. Částka je okamžitě připsána na náš účet a my můžeme vaši zásilku zabalit a odeslat v nejkratší možné době. Online bankovní převod umožní přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, kde provedete platbu. Nemusíte tak vyplňovat platební údaje a vše tak zvládnete rychle a pohodlně.
Jak platba kartou, tak online převod probíhá prostřednictvím platební brány The Pay, která zaručuje zabezpečení platby. 

 

Dobírka Česká pošta - příplatek 38,-Kč

Platba zboží při doručení poštovním doručovatelem, nebo při vyzvednutí balíku na poště. Platba je možná jen v hotovosti.

Tento způsob platby lze zvolit s dopravou Balík do ruky a Balík na poštu

 

Dobírka GLS - příplatek 30,-Kč

Platba zboží při doručení řidičem společnosti GLS. Platba je možná v hotovosti

Tento způsob dopravy lze zvolit s dopravou Balík GLS