Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


For decor and home Jaro 2018

 

fordecor celek

 

Ve dnech 18. až 20. lednase na letňanském výstavišti v Praze konal veletrh For Decor&Home a my byli u toho. Jak již název akce napovídá, jedná se o veletrh zaměřený na dekorace a bytové doplňky. K vidění zde byly prezentace českých i zahraničních velkoobchodů a bylo možné se seznámit se s dekoracemi a doplňky, které mají ve své nabídce pro letošní jaro.

 

veletrh fordecor

 

Nepřebernou paletou barev vás mohly uchvátit umělé francouzské tulipány, které najdete již v naší nabídce. Nezůstali jsme však jen u tulipánů, vybrali jsme pro vás do našeho sortimentu i kvetoucí větvičky ovocných stromů, růže, levandule, konvalinky, sněženky, narcisy a drobnější přízdoby do kytic.

 

francouzské tulipány

 

figurkyPro jarní dekorování vašich domovů jsme vybírali i velikonoční figurky, těšit se tak můžete na porcelánové ovečky, zajíčky, slepičky a kohoutky a figurky ptáčků. Nově v našem sortimentu zařadíme barevné figurky něžných víl s květinovými sukýnkami. Mezi jarními ozdobami se v našem obchodě objeví dřevěné jarní dekorace na zavěšení do vašich oken.

 

 

 

 

 

 

hodiny

Kromě čistě jarního zboží jsme měli možnost doplnit i náš stálý sortiment o dekorační kovové klece, dřevěné lucerny, vázy, džbánky a hodiny.

Jakmile bude u nás zboží skladem, budeme vás informovat na našich facebookových stránkách, nemusíte mít tedy obavy, že vám novinky uniknou. Těšíme se na vaši návštěvu v našem obchodě, abychom si mohli společně vyzdobit letošní jaro.

 

 

 

 

S pozdravem a přáním pěkného dne Blanka Luňáková.

 

logo lublanca